Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #150436

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ehitustprojektide juhtimine , s.h. projekteerimise juhtimine
  • tellija ja alltöövõtjatega suhtlemine ning läbirääkimiste pidamine
  • alltöövõtulepingute koostamine ja sõlmimine
  • töö korraldamine ja kontrollimine (graafikute koostamine ja täitmine, kvaliteedi kontrollimine jm.)
  • objektide lõikes finantsaruandluse koostamine ja jälgimine

Ootused kandidaadile

  • ehitusalane kõrgharidus (võib olla omandamisel) või 3-aastane töökogemus projektijuhina
  • projektijuhtimise kogemus
  • head IT-alased teadmised
  • eesti keel väga heal tasemel, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • B-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • arenemis- ja karjäärivõimalusi
  • erialast täiendkoolitust
  • noort ja sõbralikku meeskonda
  • spordisaali kasutamise võimalust
  • konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti

Lisainfo

Vajalik r/b montaaži ja r/b monoliidi objektide kogemus. Kasuks tuleb tootmishoonete ja ühiskondlike hoonete ehituskogemus.

Tööpakkumise number
#150436

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. mai 2008
Kuulutus sisestati:
5. mai 2008

CV Keskuse kliendiks on AS Megaron-E (vt. ka www.megaron.ee). AS Megaron-E on 15 aastat turul olnud ehitusettevõte, kelle põhilised tegevusalad on ehituse peatöövõtt, projektijuhtimine, kinnisvara haldus, - arendus ja rentimine.

Vaata rohkem