Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #533390

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Huvi uute projektide vastu ja soov töötada kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes aitavad Sul saada UNIPARK Eesti PROJEKTIJUHIKS

Ettevõtte põhitegevuseks on avatud- ja suletud parkimisalade ning parkimismajade opereerimine ja seonduvate liikluskorraldusteenuste osutamine.
Hiljutine liitumine Modus Group`iga võimaldab pakkuda innovaatilisi parkimislahendusi ühendatuna elektrisõidukite laadimisjaamadega.

Projektijuhi tööülesandeks on uute parkimiskorraldusprojektide elluviimine erinevates Eesti paikades ja loodud koostöösuhete juhtimine.

Ootused kandidaadile

Edukas projektijuhi kandidaat omab varasemat B2B müügikogemust, on hea suhtleja nii eesti kui ka vene keeles, hea kui ka inglise keeles.
Ta oskab arvutada ja tulemuslikult ning iseseisvalt töötada. Tal on B-kategooria juhiload.

Pakume stabiilset töökeskkonda rahvusvahelisse kontserni kuuluvas ettevõttes, töötulemusest sõltuvat töötasu, ühtekuuluvustunnet sõbralikus kollektiivis.

Tööpakkumise number
#533390

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
7. mai 2018

Citypark Eesti OÜ, MODUS Group on kiirelt arenev teenindusettevõte, mille põhitegevuseks on parkimisalade ja parkimismajade
opereerimine. Me loome oma tegevustega väärtusahela alates parkimisala kontseptsiooni loomisest ja lõpetades parkimisteenuse kasutajale suunatud
teenindusega.

Vaata rohkem