Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 504445

Tööpakkumise number

504445

Töö kirjeldus

Huvi uute projektide vastu ja soov töötada kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes aitavad Sul saada UNIPARK Eesti PROJEKTIJUHIKS

Ettevõtte põhitegevuseks on avatud- ja suletud parkimisalade ning parkimismajade opereerimine ja seonduvate liikluskorraldusteenuste osutamine.
Hiljutine liitumine Modus Group`iga võimaldab pakkuda innovaatilisi parkimislahendusi ühendatuna elektrisõidukite laadimisjaamadega.

Projektijuhi tööülesandeks on uute parkimiskorraldusprojektide elluviimine erinevates Eesti paikades ja loodud koostöösuhete juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

Edukas projektijuhi kandidaat omab varasemat B2B müügikogemust, on hea suhtleja nii eesti kui ka vene keeles, hea kui ka inglise keeles.
Ta oskab arvutada ja tulemuslikult ning iseseisvalt töötada. Tal on B-kategooria juhiload.

Pakume stabiilset töökeskkonda rahvusvahelisse kontserni kuuluvas ettevõttes, töötulemusest sõltuvat töötasu, ühtekuuluvustunnet sõbralikus kollektiivis.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
21. november 2017
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2017

Citypark Eesti OÜ, MODUS Group on kiirelt arenev teenindusettevõte, mille põhitegevuseks on parkimisalade ja parkimismajade
opereerimine. Me loome oma tegevustega väärtusahela alates parkimisala kontseptsiooni loomisest ja lõpetades parkimisteenuse kasutajale suunatud
teenindusega.