Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 388185

Tööpakkumise number

388185

Töö kirjeldus

• Tööde ajagraafikute planeerimine ja jälgimine.
• Konkreetse ehitusturu ehitusseaduse ja normidega töötamine.
• Ehituse dokumentatsiooni loomine ja korrashoid, lubade ja kooskõlastuste hankimine
• Allhangete organiseerimine, ehituspartnerite juhendamine tehase toodete ehitamisel-paigaldamisel.
• Välislähetuste organiseerimine (sh. majutus, piletid jne).
• Ehitusobjektide tööohutuse korraldamine ning kvaliteetse ja tähtaegse valmimise eest vastutamine.

Nõudmised kandidaadile

• Ehitusalane kõrgharidus. Ja vähemalt 3-aastane töökogemus projektijuhina (soovitavalt välisturgudel).
• Väga hea eesti jainglise ning soovitavalt ka vene keele oskus.
• Ehitusprojektide lugemise ja koostamise oskus.
• Julgus võtta vastutust ja tahe anda endast maksimum.
• Hea suhtlemis-, enesekehtestamis- ja läbirääkimisoskus.
• Inimeste ja protsesside juhtimise oskus.
• Süsteemsus ja loogiline mõtlemine, analüüsivõime.
• Võimalus viibida regulaarselt välislähetustes.
• Autojuhilubade olemasolu.

Kasuks:
• Teadmised puidust ja selle töötlemisest.
• Lisavõõrkeele valdamine.

• Palju huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd edukas ja pidevalt arenevas ettevõttes.
• Heade töötulemuste eest väärilist töötasu.
• Profesionaalset, sõbralikku ja toetavat meeskonda.
• Rahvusvahelist töökogemust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuli 2015
Kuulutus sisestati:
14. juuli 2015

Kaubamärgi Wildbuild taga on ettevõtete grupp, millesse kuulub ka Camelat OÜ.

Pakume oma klientidele Eestis ja kaugemal ehitusteenust. Projekteerime ja ehitame kvaliteetseid ning loodussõbralikke puitelement­ ja kivimaju.