Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314477

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Projektijuhi peamised tööülesanded on klientide tellimuste lähtedokumentatsiooni kogumine, haldamine, kompileerimine ja viimistlemine. Lisaks klientide tootealane nõustamine ja jooksvate küsimuste operatiivne lahendamine. Oluline on sorav inglise keele keele oskus, suure eelise annab veel mõne võõrkeele valdamine (näiteks saksa, itaalia, prantsuse vms.). Kasuks on CAD süsteemide tundmine.

Ootused kandidaadile

Valmisolek meeskonnatööks
Täpsus ja kohusetundlikus
Pingetaluvus
Väga hea inglise keele oskus
Hea suhtlemisoskus
Head arvuti kasutamisoskused
Loogiline mõtlemine ning loovus ja initsiatiivikus

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd rahvusvahelises kiirelt arenevas ettevõttes
Tööle vastavat töötasu
Huvitavaid väljakutseid
Toetavat meeskonda
Töö asukoht Tallinna kesklinnas

Lisainfo

Töö asukoht Tallinna südalinnas.

Tööpakkumise number
#314477

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. august 2013
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2013

Bole OÜ toodab esimesena maailmas unikaalseid "tüvipõrandaid" ning seda tööstuslikult. Lisaks põrandatele valmivad ka terrassid, mööbliplaadid jm. Toote kaubamärgi nimi on Bolefloor ja ettevõttel on kliente üle maailma.

Vaata rohkem