Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27558

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Personaalne müük-vastutus müügi eesmärkide täituvuse eest.
* Müügitöö korraldamine.
* Müügi planeerimine, teenuse pakkumiste esitamine, lepingute koostamine ja sõlmimine.
* Kliendiregistri pidamine (lepingulised ja potensiaalsed).
* Eripakkumiste tegemine lepingupartneritele.

Ootused kandidaadile

* Töökogemus - vähemalt kuni 2-aastane müügialane ja /või erialane töökogemus.
* Keeleoskus - riigikeele oskus, vene keele oskus nii kõnes kui kirjas.
* Haridus - keskharidus, soovitavalt kõrgharidus
* Arvutioskus - Windows'i keskkond.
* Isiksuse omadused - analüüsivõime, eneseväljendusoskus nii sõnas kui kirjas, järjekindlus, korrektsus, hea pingetaluvus, meeskonnatöö oskus, organiseerimise ja kordineerimisoskus, enesekehtestamise võime, positiivne eluhoiak.

Ettevõte pakub

* Erinevaid väljakutseid pakkuvat tööd.
* Rõõmsat ja abivalmis töökollektiivi.
* Heale tegijale väärilist tasu.

Tööpakkumise number
#27558