Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58950

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Valgustite projektimüük
  • Projektijuhtimine kliendi leidmisest järelteeninduseni
  • Klientide kõrgetasemeline nõustamine valguslahenduste alal
  • Eesti ehitusturu jälgimine ning pidev uute kliendisuhte loomine ning püsikliendisuhete hoidmine ja arendamine

Ootused kandidaadile

  • Omad töökogemust projekti- või müügijuhina tehnilises valdkonnas
  • Oled kutse- või kõrgharidusega hinnatud spetsialist (soovitavalt elektroonika, automaatika vms valdkonnas)
  • Lisaks väga heale eesti keele oskusele valdad ka inglise ja vene keelt
  • Oled tulemustele orienteeritud, initsiatiivikas ja lojaalne meeskonnatöötaja
  • Pakud kõrgetasemelist klienditeenindust läbi avatud ja positiivse suhtlemise

  • Huvitavaid väljakutseid ja aktiivset tööd edukas ettevõttes
  • Projektitöid ka väljaspool Eestit
  • Motiveerivat põhipalka ja boonuseid vastavalt töötulemustele
  • Professionaalse ja ühtehoidva meeskonna toetust

Tööpakkumise number
#58950