Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 23704

Tööpakkumise number

23704

Töö kirjeldus

 korraldab degustatsioone/presentatsioone;
 hoiab olemasolevaid ja loob uusi kliendisuhteid;
 organiseerib töötajate tööd, tegeleb uute inimeste värbamise ja koolitusega;
 koostab müügianalüüse ja aruandlust juhtkonnale;
 arvestab töötajate palka ja kulusid;
 organiseerib degustatsioonide/presentatsioonide logistikat.

Nõudmised kandidaadile

 oled iseseisev, sest tead täpselt kuidas püstitatud eesmärke saavutada;
 Sa naudid müügitulemuste analüüsi ja aruandluse koostamist;
 jagad teistele igal ajal nõuandeid Word, Excel ja Outlook programmide kasutamisel;
 kandideerimisel teenid pluss punkte, kui oled edukalt juhendanud väikest meeskonda ja naudid viljakat koostööd kolleegidega;
 oled täitsa ise sõitnud väikeautoga ning eelistatult, seisab üks ka sinu koduhoovis;
 eelmised tööandjad iseloomustavad Sind sõnaühendiga “töökas mesilane”.

Pakume Sulle võimalusi teha iseseisvat tööd ja nautida meeldiva meeskonna juhtimise vilju. Eriti hinnatud kandideerima inimesed, kes soovivad areneda asendamatuks inimeseks meie ettevõttes.

Lisainfo

Sind ootab ees töötasu 7000 krooni (bruto), mis suureneb heade töötulemuste saavutamise tagajärjel. Samuti professionaalsete töötulemuste saavutamiseks telefoni kompensatsiooni ja muid tööks vajalikke vahendeid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. september 2003
Kuulutus sisestati:
5. september 2003

edukat 1999.aastast tegutsevat ettevõtet KLK Marketing OÜ, kelle tegevusvaldkonnaks on presentatsioonide, degustatsioonide korraldamine ja abitööjõu pakkumine üritusturunduseks erinevates Eestimaa piirkondades. Ettevõttes töötavad professionaalid, kes on saanud marketingi ja müügitoetuse alase koolituse.