Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58765

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vedaja vastutuskindlustuse kliendibaasi teenindamine ja haldamine
Tegevused uute klientide hankimiseks
Vedaja vastutuskindlustuse toote kui terviku haldamine ja arendamine

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame müügitöö kogemust, aktiivsust, teotahet ning head suhtlemisoskust. Kasuks tuleb eelnev töökogemus transpordivaldkonnas või kindlustusalane töökogemus. Nõutav on eesti keele valdamine ning hea vene ja inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
Eneseteostuse ja karjäärivõimalust
Töötulemustest sõltuvat, konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#58765