Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37172

Tööpakkumise number

37172

Töö kirjeldus

Seoses tegevuse laienemisega võtame oma meeskonda vee ja kanalisatsiooni välistrasside rajamise oskusega projektijuhi.
Ametikoha ülesanne on konkreetsete ehitusprojektide juhtimine ja majandamine

Nõudmised kandidaadile

Soovitavalt erialane haridus ja eelnev vähemalt 2 aastane töökogemus pakutavas valdkonnas

Pakume ametikohale vastavat töötasu ja muid võimalusi kiiresti arenevas ettevõttes ning erialast täienduskoolitust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2004
Kuulutus sisestati:
5. november 2004

Aktsiaseltsi Eurogaas põhitegevuseks on gaasisüsteemide hooldus ning maagaasi müük ja jaotus oma võrgupiirkondades. Uute välistorustike ehitus ja välisvõrkude arendusse korraldamine