Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #120769

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • elektripaigaldiste hooldus- ja remonttööde korraldamine
  • avariiliste ja rikketööde korraldamine
  • hinnakokkulepete koostamine ja kooskõlastamine
  • allhanketööde korraldamine ja kontrollimine
  • brigaadi töö planeerimine

Ootused kandidaadile

  • elektrialane kõrg- või keskeriharidus ning A-pädevus
  • hea läbirääkimis- ja suhtlemisoskus
  • valmisolek meeskonnatööks
  • iseseisvus, loovus ja algatusvõime
  • oskus tööd planeerida, analüüsida ja omada vastutusvõimet
  • hea arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • väärt mehele väärilist palka
  • stabiilset tööd, kaasaegset töökeskkonda, head meeskonda
  • lisahüvesid: lisapuhkust, ettevõttepoolset kindlustust, sportimisvõimalusi, jõulu- ja puhkusetoetusi jne

Tööpakkumise number
#120769

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. september 2007
Kuulutus sisestati:
24. august 2007

AS Elektriteenused on Eesti üks suuremaid elektritööde ettevõtjaid. Meie tegevusaladeks on elektrivõrkuse hooldus, remont ja ehitus, elektripaigaldiste kontrollmõõtmised ning vastavuse tõendamine. Tegutseme Harju- ja Virumaal, Kesk-Lõuna- ja Kagu-Eestis.

Vaata rohkem