Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49633

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine viimistlusmaterjalide projektimüügi kaudu.

Töö projektijuhina tähendab aktiivset müügitööd klientide võitmiseks, pakkumiste tegemist, klientide nõustamist ning koostööd tellija ja teostajaga projektide realiseerumiseks.

Ootused kandidaadile

EELDAME:
Algatusvõimet ja töötahet
Oskust mõista kliendi vajadusi ja pidada läbirääkimisi
Häid suhtlemis- ja meeskonnatööoskusi
Analüüsi, otsustus- ja organiseerimisvõimet
Vene keele oskust
B-kategooria autojuhilubade olemasolu

KASUKS TULEB
viimistlusmaterjalide ja ehitusturu tundmine
müügitöö ja projektijuhtimise kogemus

Ettevõte pakub

eneseteostust ja võimalusterohket tööd
hea töö eest väärilist tasu

Lisainfo

CV võib saata ka e-postiga aadressil arpeks@arpeks.ee

Tööpakkumise number
#49633

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2005
Kuulutus sisestati:
15. august 2005

AS Arpeks Kaubandus tegeleb seina- ja põrandakattematerjalide müügiga juba üle kümne aasta. Pakume erinevaid laminaat- ja naturaalparkette, PVC-põrandakatteid, lae- ja seinapaneele, värvitavaid tapeete, paber- ja vinüültapeete, aga ka tapeediliime ning lae- ja põrandaliiste. Tooted pärinevad Saksamaalt, Austriast, Prantsusmaalt, Hollandist, Poolast, Itaaliast, Venemaalt ja Ungarist.

Uusi liikmeid meeskonda vajame seoses töömahu kasvuga.

Vaata rohkem