https://www.cvkeskus.ee/26851

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 26851

Tööpakkumise number

26851

Töö kirjeldus

ülesandeks on projekti plaani ja eelarve koostamine; projekti meeskonna moodustamine ja töö planeerimine, juhtimine ning kooskõlastamine; plaani täitmise ohje; kulude järgimine.


Nõudmised kandidaadile

• Sobivatel kandidaatidel on: kõrgharidus (soovitavalt rahvusvaheline ärijuhtimine, -majandus või tehniline) ja vähemalt kaheaastane juhtimiskogemus.

• Soovitavad on: head teadmised projektijuhtimise vahenditest ning erinevatest faasidest, kasutusesoleva tehnoloogia kogemus, arusaamine äritegevusest ja finantsidest, hea inglise keele oskus ning arvutikasutamise vilumus.


Ettevõte pakub

rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi, konkurentsivõimelist töötasu, väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd, töösuhte kindlust, enesearendamise võimalusi ning ametikohast koolitust.


Lisainfo

Lisainfo Elcoteq“i kohta: www.elcoteq.com


Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ, e-mail: tiina@areserv.ee
Märgusõna:"Projektijuht"


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26 märts 2004
Kuulutus sisestati:
30 jaanuar 2004

FIRMA NIMI PEIDETUD

Elcoteq Tallinn kuulub rahvusvahelisse kontserni Elcoteq Network, mis pakub kõrgtehnoloogiliste elektroonikatoodete valmistamise teenust rahvusvahelistele firmadele (näit. Ericsson, Nokia, ABB). Kontserni tehased paiknevad Soomes, Eestis, Venemaal, Ungaris, Mehhikos ja Hiinas. Elcoteq Tallinn alustas tegevust 1993 aastal. Ettevõtte kvaliteedisüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO-9001 nõuetele ja keskkonnasüsteem vastavalt ISO-14001 nõuetele. Kogu tehases valmiv toodang läheb ekspordiks. Tänaseks on Tallinnas paiknev ettevõte kasvanud kontserni üheks suurimaks tehaseks. Soov püsida rahvusvahelises konkurentsis üle kogu maailma eeldab Elcoteq Tallinna töötajatelt vastutustundlikkust ja tööle pühendumist, pidevat uute teadmiste omandamist ning kontserni väärtuste järgimist.