https://www.cvkeskus.ee/24636

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 24636

Tööpakkumise number

24636

Töö kirjeldus

ülesandeks on projekti plaani ja eelarve koostamine; projekti meeskonna moodustamine ja töö planeerimine, juhtimine ning kooskõlastamine; plaani täitmise ohje; kulude järgimine.


Nõudmised kandidaadile

• Sobivatel kandidaatidel on: kõrgharidus (soovitavalt rahvusvaheline ärijuhtimine, -majandus või tehniline) ja vähemalt kaheaastane juhtimiskogemus.

• Soovitavad on: head teadmised projektijuhtimise vahenditest ning erinevatest faasidest, kasutusesoleva tehnoloogia kogemus, arusaamine äritegevusest ja finantsidest, hea inglise keele oskus ning arvutikasutamise vilumus.


Ettevõte pakub

rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi, konkurentsivõimelist töötasu, väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd, töösuhte kindlust, enesearendamise võimalusi ning ametikohast koolitust.


Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ, e-mail: tiina@areserv.ee
Märgusõna:"Projektijuht"


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2003
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2003

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Elcoteq Tallinn kuulub rahvusvahelisse kontserni Elcoteq Network, mis pakub kõrgtehnoloogiliste elektroonikatoodete valmistamise teenust rahvusvahelistele firmadele (näit.Ericsson, Nokia, ABB). Kontserni tehased paiknevad Soomes, Eestis, Venemaal, Ungaris, Saksamaal,Poolas, Mehhikos ja Hiinas. AS Elcoteq Tallinn alustas tegevust 1993 aastal. Ettevõtte kvaliteedisüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO-9002 nõuetele ja keskkonnasüsteem vastavalt ISO-14001 nõuetele. Kogu tehases valmiv toodang läheb ekspordiks. Tänaseks on Tallinnas paiknev ettevõte kasvanud kontserni Elcoteq Networki suurimaks tehaseks, kus viiakse läbi väljaõpet ja koolitust kontserni teiste tehaste töötajatele. Soov püsida rahvusvahelises konkurentsis üle kogu maailma eeldab Elcoteq Tallinna töötajatelt vastutustundlikkust ja tööle pühendumist, pidevat uute teadmiste omandamist ning kontserni väärtuste järgimist.