Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #50998

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1) Suuremahuliste rahvusvaheliste tööstus- ja elamuehituse projektide ettevalmistamine ja läbiviimine
2) Projektgruppide töö koordineerimine, juhtimine, kontroll
3) Partnerite tegevuse koordineerimine projektides
4) Era ja avaliku sektori koostöö juhtimine PPP projektides
5) Ettevõtte esindamine ühisprojektides

Ootused kandidaadile

1) Majandusalane või ehitsualane kõrg- või keskharidus
2) Projektijuhtimise alane töökogemus
3) Iseseisvus, järjepidevus, otsustus- ja vastutusvõime
5) Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
6) Vajalikud on hea eesti, vene ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

1) Motiveerivat töökeskkonda
2) Pingutustele vastavat töötasu, mitmekülgset töökogemust parimate spetsialistide kõrval
3) Arengu-, enesetäiendamise ja karjääri võimalusi

Tööpakkumise number
#50998

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. september 2005
Kuulutus sisestati:
7. september 2005

Arco Vara on Baltikumi juhtivaid kinnisvarafirmasid, kelle põhilisteks tegevusvaldkondadeks on kinnisvarainvesteeringud, kinnisvara arendamine ja kinnisvara haldus.

Vaata rohkem