Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #522007

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks vastutusvaldkondadeks on:

  • Projektiga seotud tööde määratlemine, kavandamine ja tööde ajakava koostamine
  • Ehitustööde juhtimine ja alltöövõtjate töö koordineerimine
  • Projekti maksumuse juhtimine
  • Materjalide ja alltöövõttude hinnaküsimised, läbirääkimised ja lepingute ettevalmistamine
  • Õigeaegse infovahetuse tagamine projekti kõigile osapooltele
  • Objekti koosolekutel osalemine
  • Ehituse käigu nõuetekohane dokumenteerimine
  • Tööohutuse- ja töötervishoiunõuete tagamine objektil
  • Tööde kvaliteedi vastavuse tagamine ehitusnormidele, projekti dokumentatsioonile ja ettevõtte kvaliteedisüsteemile

Ootused kandidaadile

Sa oled sobiv kandidaat kui:

  • Sul on kõrgem erialane haridus (ehitus, projekteerimine)
  • Omad varasemat sarnase töö kogemust
  • Sul on väga hea suuline ja kirjalik väljendus- ning läbirääkimisoskus
  • valdad kõrgtasemel eesti ning vähemalt suhtlustasemel vene ja inglise keelt
  • Sul on süsteemne mõtlemine ning väga hea analüüsi- ja üldistusvõime
  • Sind iseloomustavateks märksõnadeks on pingetaluvus, täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus, eesmärgipärasus ja oskus toime tulla muutuvate olukordadega
  • Sul on väga hea jooniste/projektide lugemise ja arvuti kasutamise oskus (Autocad, MS Project, Excel, Word)
  • Sul on B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

Sulle pakume:

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • motiveerivat tasupaketti
  • meeldivat töökollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Kandideerimisele palun lisada CV-le ka palgasooviga motivatsioonikiri.

Tööpakkumise number
#522007

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2018
Kuulutus sisestati:
6. märts 2018

Antifire Tuleohutuslahendused on tuleohutusettevõte, mis jätkab Tempus Kustuti (1994-2005) ja Kidde Eesti (2005-2012) senist tegevust, pakkudes oma klientidele tulekahju avastamise-, kustutamise- ja pääste terviklahendusi nii maal, merel kui õhus, alates kõige lihtsamatest tuleohutusvahenditest kuni kliendi erivajadusi arvestavate tehniliste lahendusteni.

Meie klientideks on nii avaliku sektori asutused kui ka eraettevõtted.

Vaata rohkem