Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 63143

Tööpakkumise number

63143

Töö kirjeldus

Projektijuhi põhilisteks ülesanneteks on:
- töö arhitektide ja ehitusettevõtetega
- projektide kavandamine ja elluviimine, vajaliku andmebaasi korrashoid
- klientide nõustamine ja konsulteerimine
- uute kliendisuhete loomine

Töö on vaheldusrikas, hõlmates lisaks igapäevasele tööle erinevaid tootekoolitusi, messikülastusi nii eksponendi kui külalisena, külastusi tehastes.
Töökohaks on meie Tallinna kontor, aadressiga Sakala 17

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame:

  • vähemalt keskharidust
  • algatusvõimet
  • iseseisva töötamise võimet ja tahet
  • väga head suulist ja kirjalikku väljendusoskust
  • aktiivsust ja tulemustele orienteeritust
  • elementaarset arvutikasutamise oskust
  • usaldusväärsust, lojaalsust ja vastustundlikkust
  • B-kategooria juhiluba
  • valmisolekut töötamiseks ka väljaspool kontorit

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • tööd kiirelt arenevas ettevõttes
  • häid töötingimusi ja toetavat meeskonda
  • erialast väljaõpet
  • konkurentsivõimelist põhipalka ja tulemustasu

Lisainfo

kindlasti on eelisteks:

  • eelnev kogemus projektide juhtimisel
  • ehitusturu hea tundmine
  • võõrkeeleoskus ( inglise, saksa ja vene keel )

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
13. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
27. märts 2006