Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198416

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-aktiivne kliendisuhete loomine ja arendamine
-aktiivne reklaami müük
-erilahenduste väljatöötamine koos kliendiga
-reklaamiklientide analüüs

Ootused kandidaadile

-positiivne ellusuhtumine ja säravad silmad
-lai silmaring ja hea väljendusoskus
-tahe teha väärikalt ja professionaalselt müügitööd
-eelnev müügitöö ja meeskonnatöö kogemus
-vähemalt ühe võõrkeele oskus suhtlustasandil
ja kui Sa oled tulemustele orienteeritud ning sihikindel,
armastad ajakirju ja loomingulist õhkkonda.

Ettevõte pakub

-töökohta tegusas ja pidevalt arenevas firmas
-rutiinivaba ja huvitavat tööd
-meeldivaid ja tulemustele orienteeritud töökaaslasi
-enesetäiendamise võimalust ajakirjade ja müügitöö alal
-põhipalka ja head teenimisvõimalust vastavalt müügitulemustele
-võimalust luua väga laia tutvusringkonda

Lisainfo

Lisada palgasoov.

Tööpakkumise number
#198416