Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239963

Tööpakkumise number

239963

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda asjalikku ja kogemustega projektijuhti, kes tegeleks igapäevaselt veebiarendus- ja e-turundus projektide juhtimisega. Projektijuht juhib projekti teostamist algusest lõpuni ja koordineerib koostööd klientide ja reklaamiagentuuridega.

Tööülesannete hulka kuuluvad:
• müügipakkumiste koostamine koostöös konsultantide ja loovmeeskonnaga;
• kliendi nõuete täpsustamine ja kirjeldamine;
• projekti tööde eelarvestamine;
• strateegide, analüütikute, UX disainerite ja kliendi suhtluse koordineerimine;
• loovmeeskonna abistamine kliendi vajadustele vastavate loominguliste ideede ja e-lahenduste väljatöötamise juures;
• töökäskude vormistamine;
• tööde planeerimine ja koordineerimine;
• projekti skoobi ja muudatuste juhtimine.

Meie tavapärasesse projekti meeskonda kuuluvad: projektjuht; äri strateeg/konsultant; IT-produtsent; loovjuht; disainerid; webmasterid; programmeerijad; sisestajad/testijad.

Nõudmised kandidaadile

• Sul on või sa omandad kõrgharidust infotehnoloogia valdkonnas
• Sul on vähemalt aasta/paar kogemust IT- ja/või veebiarendusprojektide juhtimisel
• Sul on julgust, loovust ja häid ideid
• Oled kursis erinevate veebitehnoloogiate ja trendidega
• Oled asjalik, kohusetundlik, positiivne ja teotahteline
• Mõtled oma peaga ja suhtled ladusalt
• Valdad hästi eesti keelt
• Oskad inglise keelt nii kõnes kui kirjas

Kasuks tuleb:
• Kui oled ka ise veebiarenduses näppupidi sees olnud (analüütik, arendaja vms)
• Oled kokkupuutunud SEO/SEM/andmebaasiturundus projektidega

Ettevõte pakub

• Tulemusel baseeruvat palka ja kompensatsioone
• Arenguvõimalusi ettevõtte sees ja mitmekülgset koolitust
• Toetavat ja asjatundlikku meeskonda
• Väljakutset pakkuvat tööd ka maailmatasemel tuntud brändidega
• Tasemel infrastruktuuri ja töövahendeid
• Stiilse sisekujundusega kontorit Rotermanni kvartalis
• Tasuta parkimiskohta kesklinnas

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
20. september 2011

ADM Interactive on Eesti vanimaid ja suurimaid e-turunduse ja digimeedia agentuure. Pakume e-turundus- ja IT-teenuseid alates aastast 1997. Meie klientideks on nii rahvusvahelised kaubamärgid kui ka Eesti ettevõtted ja reklaamiagentuurid, kellele loome ja arendame veebilahendusi üle maailma. ADM-is töötab hetkel 27 loovat professionaali.

Aastal 2009. ja 2011 olime Eesti TOP 25 töötajasõbralikuma ettevõtte hulgas, 2010 ja 2011 aastal võitsime Äripäeva e-turundus agentuuride TOPi.

Tutvu ADM Interactive tööde, projektide, auhindade, teenuste ja kontoriga.