Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #309673

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Klientide vajadustele väljaselgitamine ning sobivate lahendust pakkumine
- Hinnapakkumiste tegemine ja müügilepingute sõlmimine
- projekti tööde eelarvestamine
- tööde planeerimine ja koordineerimine

Ootused kandidaadile

- IT- ja/või veebiarendusprojektide juhtimise kogemus
- väga hea eesti keele oskus
- kiirus, täpsus, kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist töötasu
- mitmekülgset, huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd,
- nooruslikku ja toetavat kollektiivi,
- kaasaegset töökeskkonda,
- vabadust kaasa rääkida ettevõtet puudutavates küsimustes,
- sportimisvõimalusi.

Lisainfo

Palume lisada CV-le eelnevalt tehtud tööd või kirjeldus oskustest.

Tööpakkumise number
#309673

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
3. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2013

A2B Grupp OÜ on kiiresti arenev internetiturundusega tegelev ettevõte. A2B Grupp OÜ missiooniks on pakkuda klientidele parima kvaliteediga kõiki
veebirakendusega seotud teenuseid, hoida klientidega pikaajalist suhet, tagada stabiilne ja meeldiv koostöö nii klientide kui ka oostööpartneritega ning olla
kliendikesksed ja paindlikud. Peale internetiturunduse tegeleme kodulehtede valmistamisega ning 2010. aastal alustasime Eesti uurima e-kaubamaja
Monster24.ee projekti arendamisega. Meid iseloomustab nooruslik toetav kollektiiv ja modernne lähenemisviis Eesti internetimaastikul. Meie meeskonnas on
praegu 14 inimest, kes väärtustavad sihikindlust, iseseisvust, kliendikesksust ja arengut.

Vaata rohkem