Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27251

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1. müügitöö planeerimine ja läbiviimine (Eestis ja välisturgudel);
2. pakutavate toodete arendamine koostöös klientidega ja meeskonnaga;
3. aktiivne müük välisturgudel;
4. pakkumiste ja tellimuste korraldamine;
5. osalemine firma turundusstrateegia kujundamisel.

Ootused kandidaadile

1. eelnev töökogemus ja soov töötada müügivaldkonnas;
2. hea inglise keele oskus;
3. väga hea eneseväljendus- ja kuulamisoskus;
4. loovus ja organiseerimisvõime;
5. täpsus, korrektsus ja süstemaatilisus;
6. tulemusele orienteeritus.

Ettevõte pakub

1. huvitavat tööd, kus saad ennast teostada;
2. paindlikku tööaega;
3. meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda, kus sinu ülemus hoolib sinust;
4. arenemis- ja eneseteostusvõimalusi, kus sinu ideid kuulatakse ja arvestatakse;
5. väärilist töötasu, mis innustab sind.

Lisainfo

Sooviavalduse ja CV palume saata aadressil: kristin@uptime.ee või faksile numbril 6 559 023. Lisainformatsioon telefonil 51 46036.

Tööpakkumise number
#27251