Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #634431

PROJEKTIJUHT SPORDISAALI RAJAMISEKS

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame projektijuhti, kelle põhiülesanne on rajada Tallinna üks eriline spordisaal.

Spordisaali projektijuhina saad teha järgmisi töid:

  • kavandad projekti tegevusi ja ressursse;
  • suhtled äriplaani kirjutava ettevõttega ja kontrollid äriplaani kirjutamist;
  • leiad sobiva äripinna;
  • hangid rahastuse;
  • leiad remondiettevõtte ja kontrollid remonditöid;
  • haldad dokumente;
  • tegeled turundusega;
  • värbad töötajad ning
  • täidad teisi eelnimetatud eesmärgi saavutamiseks vajalikke ülesandeid.

Ootused kandidaadile

  • Sul on ärindus-, turundus- või majandusharidus ning
  • Sa oskad eesti, vene ja inglise keelt.
Kasuks tuleb ka projektijuhtimise kogemus.

Ettevõte pakub

  • motiveerivat töötasu;
  • vastutus- ja vaheldusrikast tööd;
  • vabadust rakendada uusi ideid;
  • paindlikku tööaega ning
  • võimalust jätkata karjääri meie ettevõtte tegevjuhina.

Tööpakkumise number
#634431

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem