Värsked tööpakkumised

Projektijuht (Soome)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 81893

Tööpakkumise number

81893

Töö kirjeldus

Pakume tööd projektijuhile, kelle töö põhieesmärgiks on projektide realiseerimine tähtaaegselt ja kvaliteetse töö tagamine.

Nõudmised kandidaadile

Nõutav eelnev töökogemus töödejuhataja või projektijuhina, soovitavalt metalli- või torutöid teostavas firmas.
Tööülesannete mitmekesisus nõuab:

  • juhilubade olemasolu;
  • soome ja vene keele oskust, kasuks tuleb ka inglise keele oskus suhtlustasandil;
  • väga head arvuti kasutamise oskust;
  • head organiseerimisvõimet ning planeerimisoskust;
  • väga head tehnilist taipu;
  • täpsust ja korrektsust oma töös.

Ettevõte pakub

Omalt poolt garanteerime:

  • ehitustehniliselt huvitavaid ning väljakutseid pakkuvaid projekte;
  • tööle vastavat ja tulemustest sõltuvat palka;
  • püsivat tööd sõbralikus meeskonnas.

Lisainfo

Ettevõttes peetakse oluliseks head omavahelist läbisaamist, usaldust ja kvaliteeti.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2006
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2006

Markland Trade OÜ on kiiresti arenev firma, kes teostab toru-, metalli- ja ehitustöid nii maal, kui ka merel nii Eestis, kui ka Soomes.