Värsked tööpakkumised

Projektijuht (Soome)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 100208

Tööpakkumise number

100208

Töö kirjeldus

Ettevõte teostab toru-, ventilatsiooni- ja metallitöid Soomes, ühes maailma suurimaid kruiisilaevu ehitavas tehases.
Pakume tööd projektijuhile, kelle töö põhieesmärgiks on projektide realiseerimine tähtaaegselt ja kvaliteetse töö tagamine.
Omalt poolt garanteerime huvitava ja mitmekülgse töö.

Nõudmised kandidaadile

Nõutav eelnev töökogemus töödejuhataja või projektijuhina, soovitavalt metalli- või torutöid teostavas firmas.
Tööülesannete mitmekesisus nõuab:
- kiiret paindlikku tegutsemist
- iseseisvust töö planeerimisel
- head organiseerimisvõimet
- väga head tehnilist taipu
- täpsust ja korrektsust
- juhilubade olemasolu
- soome ja vene keele oskust, kasuks tuleb ka inglise keele oskus
- head arvuti kasutamise oskust

- ehitustehniliselt huvitavaid ning väljakutseid pakkuvaid projekte
- tööle vastavat ja tulemustest sõltuvat palka
- püsivat tööd sõbralikus meeskonnas

Lisainfo

Ettevõttes peetakse oluliseks head omavahelist läbisaamist, usaldust ja kvaliteeti.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
4. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
20. märts 2007
Brutopalk:
Alates 30000 EEK kuus

Markland Trade OÜ on kiiresti arenev firma, kes teostab Soomes toru-, metalli-, ventilatsiooni ja ehitustöid nii maal, kui ka merel.