Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61614

Projektijuht (soojusenergeetika ettevõttesse)

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Projektijuhi tööks on töökoja ja katlamajade haldamine ja nendega seonduvate probleemide lahendamine: katlamajade töö planeerimine ja hooldusmeeskonna töö korraldamine, aktiivne suhtlemine klientidega - lepingute sõlmimine, uute klientide leidmine ja pakkumiste tegemine, kliendibaasi arendamine.

Ootused kandidaadile

  • väga hea tehniline taip
  • soojusenergeetika või automaatikaalane haridus
  • kasuks tuleb kogemus katlamajade remondi- ja hooldustöödel
  • iseseisvus töö planeerimisel
  • organiseerimisvõime
  • oskus juhtida 8 mehe tööd
  • väga hea eesti keele valdamine ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • juhiload

Ettevõte pakub

  • Tööd kiiresti arenevas ettevõttes
  • Stabiilset töösuhet
  • Konkurentsivõimelist kvalifikatsiooniga seotud palka

Lisainfo

Ettevõttes peetakse oluliseks head omavahelist läbisaamist ja avatud suhteid

Tööpakkumise number
#61614