Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53553

Projektijuht (soojusenergeetika ettevõttesse)

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Projektijuhi tööks on töökoja ja katlamajade haldamine ja nendega seonduvate probleemide lahendamine: katlamajade töö planeerimine ja hooldusmeeskonna töö korraldamine, aktiivne suhtlemine klientidega - lepingute sõlmimine, uute klientide leidmine ja pakkumiste tegemine, kliendibaasi arendamine.

Ootused kandidaadile

Sobilik kandidaat on väga hea tehnilise taibuga, omab soojusenergeetika või automaatikaalast haridust või töökogemust, oskab iseseisvalt oma tööd planeerida, valdab hästi arvutit, on kõrge saavutusvajadusega, liidriomadustega, korra- ja kvaliteedipüüdlusega, asjaajamises korrektne ning orienteeritud headele kliendisuhetele.

Oluline on enesekehtestamisoskus – oskus nõuda töötajatelt korralikku tööd, probleemide ilmnemisel leida võimalikult kiiresti lahendused ning samas säilitada enesekontroll ja tasakaal

Vajalik on vene keel oskus suhtlustasandil ning juhiload.

Ettevõte pakub

  • Tööd kiiresti arenevas ettevõttes
  • Stabiilset töösuhet
  • Konkurentsivõimelist kvalifikatsiooniga seotud palka

Lisainfo

Ettevõttes peetakse oluliseks head omavahelist läbisaamist ja avatud suhteid

Tööpakkumise number
#53553