https://www.cvkeskus.ee/53553

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Projektijuht (soojusenergeetika ettevõttesse)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 53553

Tööpakkumise number

53553

Töö kirjeldus

Projektijuhi tööks on töökoja ja katlamajade haldamine ja nendega seonduvate probleemide lahendamine: katlamajade töö planeerimine ja hooldusmeeskonna töö korraldamine, aktiivne suhtlemine klientidega - lepingute sõlmimine, uute klientide leidmine ja pakkumiste tegemine, kliendibaasi arendamine.


Nõudmised kandidaadile

Sobilik kandidaat on väga hea tehnilise taibuga, omab soojusenergeetika või automaatikaalast haridust või töökogemust, oskab iseseisvalt oma tööd planeerida, valdab hästi arvutit, on kõrge saavutusvajadusega, liidriomadustega, korra- ja kvaliteedipüüdlusega, asjaajamises korrektne ning orienteeritud headele kliendisuhetele.

Oluline on enesekehtestamisoskus – oskus nõuda töötajatelt korralikku tööd, probleemide ilmnemisel leida võimalikult kiiresti lahendused ning samas säilitada enesekontroll ja tasakaal

Vajalik on vene keel oskus suhtlustasandil ning juhiload.


Ettevõte pakub

• Tööd kiiresti arenevas ettevõttes
• Stabiilset töösuhet
• Konkurentsivõimelist kvalifikatsiooniga seotud palka


Lisainfo

Ettevõttes peetakse oluliseks head omavahelist läbisaamist ja avatud suhteid


Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2005
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2005

FIRMA NIMI PEIDETUD

SW Energia OÜ on 1999 a. loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, kus töötab 25 inimest. Ettevõtte põhitegevusalaks on soojusenergia tootmine ja müük. Klientidele pakutatakse katlamajade ja küttesüsteemide täishaldust, alates kütuse tarnimisest, lõpetades efektiivse ja säästliku soojusenergia tootmisega. Ettevõte tegeleb ka katlamajade, soojussõlmede ja -trasside ehitusega.

Soojusenergia tootmises kasutab ettevõte kõrgtehnoloogilisi seadmeid. Katlamajad on mehitamata ja varustatud robottelefonidega, mis edastavad informatsiooni ööpäeva ringselt valvesolevale hoolduspersonalile.

Katlamajades kasutatakse kütusena peamiselt põlevkivi ja puidujäätmeid. Ettevõtte klientideks on 120 katlamaja üle Eesti.

Töö on korraldatud läbi 2 kontori – Pärnus, Savi 14 ja (Lääne-Eesti piirkond) ja Järvamaal (Kesk ja Ida Eesti piirkond)

Möödunud majandusaasta käive oli 25 milj. krooni.

Ettevõtte pakub oma töötajatele ühiseid üritusi, et püsiks ühtne meeskonnatunne. Oluliseks peetakse head omavahelist läbisaamist ja avatud suhteid, kus kõik probleemid tuleb omavahel selgeks rääkida.

Seoses töömahu suurenemisega võetakse tööle projektijuht.