Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137551

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööde organiseerimine 0,4-10 kVelektriseadmetes
Hinnapakkumiste koostamine
Tööde korraldamine

Ootused kandidaadile

Elektrialane eriharidus
Elektrialane praktiline töö kogemus 0,4-10 kV elektriseadmetes
Soovitav A- pädevus
Autojuhiload vähemalt B-kategooria
Arvutikasutamise oskus

Ettevõte pakub

häid töötingimusi
ametiauto kasutamine
konkurensivõimelist töötasu
enesetäiendamise võimalust

Tööpakkumise number
#137551

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2008

OÜ TRIGER-E on Eesti erakapitalile põhinev 1996.a. asutatud ettevõte. Põhitegevusaladeks on elektritööd,elektrimõõtmised ja kaubandus. Elektritööde osas tegeleme sise- ja välistöödega.
Välistööde tellijaks on põhiliselt OÜ Jaotusvõrk, kellele ehitame 0,4 -10 kV kaabli- ja õhuliine, 0,4 -10 kV alajaamu ning 0,4 kV liitumispunkte.

Vaata rohkem