Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54653

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Projektijuht koostab lepingud, peab tellijatega läbirääkimisi vastavalt saadud volitustele ning jälgib ja koordineerib projekteerimistööde toimumist. Ta vastutab tema objektile tehtud projekteerimistööde õigeaegse valmimise ja kvaliteedi eest ning kliendisuhete laabumise eest, jälgib teostatud tööde eest rahade laekumist klientidelt.

Ootused kandidaadile

  • ehitusalane kõrgharidus
  • erialane töökogemus
  • väga hea arvutivaldamine
  • projekteerimisprogrammi AutoCAD kasutamise oskus
Projektijuht peab olema suure töövõimega, paindlik ning otsustusvõimeline. Oluline on oskus probleeme sõbralikult lahendada, luua hea koostöö.

Ettevõte pakub

  • töö tulemuslikkusele vastavat palka
  • kaasaegset töökeskkonda
  • meeldivat meeskonda

Tööpakkumise number
#54653