Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126300

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Turuuuringute korraldamine ja uute klientide aktiivne kaasamine,
Vajalike arvutuste teostamine, hinnapakkumiste koostamine,
Lepingute sõlmimine ja projektide koordineerimine,
Pidev koostöö klientidega, andmebaasi haldamine.

Ootused kandidaadile

Varasem kaubanduslik töökogemus, ehitusprotsesside mõistmine,
Suurepärane eesti keele oskus, hea vene ja inglise keel suhtlustasandil,
Vastutustunne, ajaplaneerimise oskus,
Hea suhtlemisoskus, aktiivsus, enesetäiendamissoov,
Arvuti tundmine – MS Office keskkond (AutoCad-i tundmine on eeliseks),
B-kategooria juhiluba.

Ettevõte pakub

Tööd arenevas rahvusvahelises ettevõttes,
Positiivset töökeskkonda, sõbralikku kollektiivi,
Müügialast ja toodete kasutamise koolitust,
Motiveerivat töötasu ning karjäärivõimalusi,
Ühisüritusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja venekeelne kaaskiri märgusõnaga „SGB projektijuht”.

Tööpakkumise number
#126300