Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221590

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uute toodete juurutamis- ja tehnoloogia siirdamisprojektide juhtimine
Meeskonnatöö koordineerimine
Projektiplaani koostamine
Tähtaegade seadmine projekti etappidele
Projektiplaani täitmise jälgimine
Projekti aruandluse koostamine

Ootused kandidaadile

Töö eeldab:
teadmisi projektijuhtimisest
projektijuhtimise kogemust
meeskonnatööd
heal tasemel inglise keele oskust
väga head suhtlemisoskust
Kasuks tuleb:
töökogemus elektroonikatööstuses
meeskonna juhtimise kogemus
soome keele oskus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda
- huvitavat, pingelist ning väljakutseid pakkuvat tööd rahvusvahelises kontsernis
- enesearendamise võimalust ning ametialast täiendkoolitust
- lõõgastumise ja sportimise võimalust Tervise Paradiisis

Tööpakkumise number
#221590

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
25. märts 2011
Kuulutus sisestati:
9. märts 2011

Scanfil OÜ on rahvusvahelise kontserni Scanfil EMS Oy tütarfirma, mis on Helsingi börsil noteeritud ettevõte, mille 2009 aasta käive oli 197,3 miljonit eurot. Scanfil EMS Oy tehased asuvad Soomes, Hiinas, Ungaris ja Eestis.

Scanfil OÜ tegevusaladeks on tööstuselektroonika ja telekommunikatsiooni toodete valmistamine. Ettevõttes töötab 400 töötajat.

Seoses jätkuva tootmise laiendamisega otsib Scanfil OÜ oma meeskonda teotahtelisi ja arenemisvõimelisi spetsialiste.

Vaata rohkem