Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69578

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • suhtlemine tellijate, alltöövõtjate ja ehitusjärelvalvega
  • dokumentatsiooni vormistamine
  • töö korraldamine objektidel (sh tööliste töö organiseerimine ja kontroll ning objektide varustamine vajaminevate materjalide, seadmete ja tehnikaga)
  • ehituskvaliteedi kontrollimine
  • töö- ja palgaarvestus

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus
  • iseseisvus ja hea organiseerimisvõime
  • hea pingetaluvus
  • hea suhtlemisoskus
  • hea arvutikasutamise oskus
  • soovitavalt auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

  • eneseteostust
  • konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti (sh auto-, telefoni ja kütuse kompensatsioon)
  • elamisvõimalust tööpiirkonnas (hetkel Pärnus)

Tööpakkumise number
#69578

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
8. juuni 2006

on noor ja teotahteline ehitusfirma, kes tahab kasvada koos oma töötajate ja partneritega. Hetkel ehitame Hirvepargi elamurajooni Pärnus.

Vaata rohkem