https://www.cvkeskus.ee/628771

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #628771

Projektijuht

Firma nimi peidetud
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie projektijuhina töötad Sa kiiresti kasvavas rahvusvahelises ettevõttes. Sinu peamisteks tööülesanneteks on ehitusprojektide ehitustegevuse planeerimine, organiseerimine, juhtimine ja kontroll. Projekti eelarvest kinnipidamine, hinnapakkumiste kalkulatsioon ja analüüsimine. Suhtlemine tellija esindajatega. Aja- , materjali- ja tööjõuressursi planeerimine. Tööde kvaliteedi ja vastavuse tagamise korraldamine. Tööohutuse- ja töötervishoiunõuete tagamine objektil.


Nõudmised kandidaadile

Kui Sa omad varasemat töökogemust projektijuhina, Sul on ehitusalane kõrgharidus või selle lõppjärgus omandamine, valdad inglise keelt kõrgel tasemel, nii kõnes, kui ka kirjas (norra keele oskus tuleb vaid kasuks), Sa oled korrektne, Sul on hea pingetaluvus, otsustusvõimelisus ja enesekehtestamise oskus, siis oled oodatud kandideerima EFC Norge töökasse meeskonda.


Ettevõte pakub

Pakume sulle motiveerivat töötasu + tulemustasu ja puhkuserahasid 10,2% (bruto palgast) , Norra Haigekassa tervisekindlustust ja pensionikindlustust. Tasuta transporti ja tööautot Norras tööl olles. Tasuta majutust. Ettevõtte mobiiltelefon ja arvuti. Ühisüritusi igal aastal. Toetame sportimist ja tervislikke eluviise. Head töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi, väljakutseid pakkuvat tööd ja arenguvõimalusi, sõbralikku, ühtehoidvat ja tulemustele orienteeritud meeskonda.


Tööpakkumise number
#628771

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Brutopalk: Alates 4500 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
22. november 2019

Firma nimi peidetud

EFC Norge AS on 2011. aastal Norras
registreeritud ehitusettevõte, kellest on
tänaseks saanud üks juhtivamaid metall- ja
puitkarkassil sise- ja välisseinte ehitajaid
Norra ehitusturul. Ettevõte teostab töid üle
kogu Norra (Oslo, Ålesund, Tromsø,
Sandefjord, Bergen, Bodo jm.), pakkudes
püsivat tööd umbes 100-le oma ala
spetsialistile.

Vaata rohkem