Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #20818

Projektijuht-müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • aktiivne müügitöö uute klientide leidmiseks
  • koostööpartnerite ja sponsorite leidmine korraldatavatele üritustele
  • tootearendus koos projektimüügi ja projektide haldamisega
  • projektmeeskondade juhtimine
  • osalemine turundus- ja müügistrateegiate välja töötamisel

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus (võib olla lõpetamisjärgus)
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • arvutioskus tavakasutaja tasemel
  • väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • kõrge stressitaluvus ja meeskonnatöö valmidus
  • iseseisvus, loovus ja tulemustele orienteeritus

Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus meelelahutuse, turunduse või reklaami valdkonnas
  • projektijuhtimise ja aktiivse müügitöö kogemus
  • vene ja/või soome keele oskus suhtlustasandil
  • B-kategooria autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • põnevat väljakutset ja eneseteostusvõimalust
  • tulemuspõhist motivatsioonipaketti
  • noorusliku ja aktiivse meeskonna tuge
  • arengut toetavat koolitust

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata elulookirjeldus koos sooviavaldusega hiljemalt 02. maiks k.a. aadressil info@perspectivest.ee , personaliotsingufirma Perspectivest, Väike-Ameerika 8, 10129 Tallinn.
Lisainfo konkursi kohta alltoodud kontaktidel.

Tööpakkumise number
#20818

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
02 mai 2003
Kuulutus sisestati:
14 aprill 2003

Tallinna Lauluväljaku AS moodustati 1994. aastal Tallinna linnale kuuluva lauluväljaku territooriumi haldamiseks. Tallinna Lauluväljaku AS pakub laia valikut teenuseid erinevate meelelahutus-, spordiürituste, kontserdite, näituste, festivalide ja pidude korraldamiseks. Teenuste nimistusse kuulub reklaampindade, ruumide, platside ning tarvikute rentimine koos professionaalse nõu ja toega.

Vaata rohkem