Värsked tööpakkumised

Projektijuht-müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 20818

Tööpakkumise number

20818

Töö kirjeldus

• aktiivne müügitöö uute klientide leidmiseks
• koostööpartnerite ja sponsorite leidmine korraldatavatele üritustele
• tootearendus koos projektimüügi ja projektide haldamisega
• projektmeeskondade juhtimine
• osalemine turundus- ja müügistrateegiate välja töötamisel

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus (võib olla lõpetamisjärgus)
• väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
• arvutioskus tavakasutaja tasemel
• väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
• kõrge stressitaluvus ja meeskonnatöö valmidus
• iseseisvus, loovus ja tulemustele orienteeritus

Kasuks tuleb:
• eelnev töökogemus meelelahutuse, turunduse või reklaami valdkonnas
• projektijuhtimise ja aktiivse müügitöö kogemus
• vene ja/või soome keele oskus suhtlustasandil
• B-kategooria autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

• põnevat väljakutset ja eneseteostusvõimalust
• tulemuspõhist motivatsioonipaketti
• noorusliku ja aktiivse meeskonna tuge
• arengut toetavat koolitust

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata elulookirjeldus koos sooviavaldusega hiljemalt 02. maiks k.a. aadressil info@perspectivest.ee , personaliotsingufirma Perspectivest, Väike-Ameerika 8, 10129 Tallinn.
Lisainfo konkursi kohta alltoodud kontaktidel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. mai 2003
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2003

Tallinna Lauluväljaku AS moodustati 1994. aastal Tallinna linnale kuuluva lauluväljaku territooriumi haldamiseks. Tallinna Lauluväljaku AS pakub laia valikut teenuseid erinevate meelelahutus-, spordiürituste, kontserdite, näituste, festivalide ja pidude korraldamiseks. Teenuste nimistusse kuulub reklaampindade, ruumide, platside ning tarvikute rentimine koos professionaalse nõu ja toega.