Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321436

PROJEKTIJUHT/ MÜÜGIKONSULTANT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lähtuvalt joonistele ja kliendi vajadustele sobivate tehnoloogiliste lahenduste välja töötamine ja sobivate seadmete leidmine, hinnapakkumiste koostamine, olemasoleva kliendibaasi haldamine ja laiendamine. Müügitehingute vormistamine.

Ootused kandidaadile

- varasem müügitöö kogemus
- elementaarne arvutikasutamise oskus: Windows XP, Office, Adobe.
- B-kategooria juhiload
- aktiivne, kohusetundlik, iseseisva mõtlemisvõimega ja hea suhtleja
- sihikindlel ja tulemustele orienteeritud, kõrge vastutustunde ja pingetaluvusega
- huvitatud väljakutsetest
Nõutud haridus: Kesk, Keskeri- või kõrgharidus
Nõutud keeled: Eesti, Inglise, Vene

Kasuks tuleb:

  • soome keele oskus
  • varasem kokkupuude metallitööpinkidega/ metallitöö tootmisega
  • tehniliste jooniste lugemis oskus
  • teadmised ja oskused CAD-CAM tarkvaraga töötamisel; juhtimissüsteemide (Fanuc, Heidenhain ja/või Siemens) tundmine

Ettevõte pakub

  • Kindlat töökohta täis tööajaga rahvusvahelises ettevõttes
  • Liikuvat tööd koos selleks vajalike töövahenditega
  • Eneseteostust ja arenguvõimalusi
  • Täiendkoolitusi Eestis ja valmistajatehastes
  • Põhipalka + tulemustasu

Tööpakkumise number
#321436

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2013

Nordcity Center OÜ tegevusalaks on metallitöötlusseadmete müü, paigaldus ja hooldus Eestis, Lätis ja Soomes. Nordcity Center OÜ eesmärgiks on pakkuda oma klientidele professionaalset abi seadmete soetamisel ning kiiret ja efektiivset hooldust juba tarnitud seadmetele. Seoses müügimahtude suurenemisega suurendame ka oma meeskonda :

Vaata rohkem