Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180095

Projektijuht-müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte tootevalikusse kuuluvate toodete müümine ehitusfirmadele ning lõppklientidele. Suhete
loomine, müügiläbirääkimiste pidamine ning töös olevate projektide juhtimine.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 2-aastane ehitusfirmadele müümise kogemus
  • eesti keele oskus väga heal tasemel, vene ja inglise keele oskus tuleb kasuks
  • keskharidus
  • B-kategooria juhiluba
  • tehniline taip
  • arvutikasutamise oskus
  • julgus, tahtejõud ning konkreetsus

Ettevõte pakub

  • põhipalk+tulemustasu
  • ametiauto
  • töövahendid
  • võimalust alustada pikaajalist karjääri edukas Eesti ettevõttes

Lisainfo

Töökoht kodukontoris Lõuna-Eestis või ettevõtte kontoris Harjumaal.

Tööpakkumise number
#180095