Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68731

Projektijuht-müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- mehhaanikagrupi toodete müügitöö planeerimine ja organiseerimine;
- aktiivne müük ja müügi seire;
- suhtlemine Soomes asuva partneri ja tootjafirmade töötajatega;
- oma vastutusalas olevate toodete reklaami organiseerimine;
- osalemine ettevõtte arendamises ja müügi toetamine Baltimaades.

Ootused kandidaadile

- olema orienteeritud tulemustele;
- hea ajaplaneerimisoskus;
- inglise keele heal tasemel oskus kõnes ja kirjas;
- soovitav müügitöö kogemus;
- soovitavalt üldine tehnikaalane või mehaanika-või energeetikaalane haridus.

Ettevõte pakub

- tootekoolitust;
- huvitavat tööd;
- töövahendid: auto, arvuti, kommunikatsioonivahendid;
- töötulemusele vastavat konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Tööotsijalt ootame avaldust tööle asumiseks, CV-d koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#68731