Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298215

PROJEKTIJUHT-MÜÜGIESINDAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sind ootab ees:

  • Uute kliendisuhete loomine
  • Klientide vajaduste väljaselgitamine ning sobivate lahenduste pakkumine
  • Hinnapakkumiste tegemine ja müügilepingute sõlmimine
  • Kliendi projekti protsessi haldamine ja lõpuleviimine
  • Kliendisuhte hoidmine ning arendamine, järjepidev suhtlemine klientidega

Ootused kandidaadile

Sa oled väga hea suhtleja, aktiivne ja julge pealehakkaja. Oled kiire taibuga ja loomingulise lähenemisega. Oskad meeskonnas
töötada ja leida keerulistes olukordades lahendusi ning oled valmis pingutama, et kliendi ootused saaksid ületatud. Talud hästi pingelisi olukordi ja suudad
iseseisvalt mõelda. Omad B-kategooria juhilube. Sind iseloomustavad veel sõnad: kohusetundlikkus ja järjepidevus.

Ettevõte pakub

Meie pakume sulle:

  • Mõnusat kollektiivi
  • Arenemisvõimalust
  • Töövahendeid mugavamaks töötegemiseks
  • Töötasu, mis vastab sinu panusele
  • Kontorit kesklinna kõrval
  • Piirideta müügiportfell

Tööpakkumise number
#298215

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
4. märts 2013
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2013

ROI on Eesti vanim ning prestiižseim äri- ja reklaamkingitustele ning reklaamtoodetele keskenduv ettevõte, kes sellel aastal tähistab oma 20ndat sünnipäeva. Klientide jaoks on ROI mugav partner, kuna omab suurt ja mahukat näidiste saali Tallinna kesklinna läheduses aadressil Madara 14. Samas majas asub ka ladu ja tootmiskompleks, mis teeb ROI kiireks ja operatiivseks teenusepakkujaks.

ROI omab osalust globaalses kingiettevõttes IGC, mille peakontor asub Hollandis Rotterdamis. IGC on 53 maailma eduka reklaamtooteid müüva firma ühisettevõte. IGC’l on lepingud parimate tehastega üle maailma, mis meie klientide jaoks tähendab, et oleme suutlikud läbi viima ning tootma erinevaid huvitavaid kingilahendusi. Kliendile garanteerime kvaliteetsed tooted ning sujuva tarneahela.

Vaata rohkem