Värsked tööpakkumised

Projektijuht- müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 39336

Tööpakkumise number

39336

Töö kirjeldus

Firma tegevuse laienemise eesmärgil otsime enda meeskonda uut ja teotahtelist inimest, kelle peamised ülesanded on:

• äri- ja reklaamkingituste ning firmatekstiili müük Eesti turul
• kliendi vajaduste selgitamine ja parimate lahenduste pakkumine
• järjepidev suhtlemine ja koostöö arendamine kliendiga
• müügiprojektide juhtimine ja tulemuste analüüs

Nõudmised kandidaadile

• oluline ei ole haridus, sugu ja vanus, vaid taktitundelisus, ettevõtlikkus, sihikindlus, intelligentsus, korrektsus ja lai silmaring
• eelised on inimesel, kellel on aktiivse ja tulemusliku müügitöö kogemus vähemalt 2 aastat
• kasuks tulevad teadmised turundusest
• kasuks tuleb võõrkeelte oskus vähemalt arusaamise tasemel (soome, inglise ja vene)
• B-kategooria juhilubade olemasolu on soovituslik

Ettevõte pakub

• töökohta rahvusvahelises ja usaldusväärses ettevõttes
• häid töötingimusi ja kaasaegset ning hubast töökeskkonda
• võimalusi eneseteostuseks ja arenguks
• konkurentsivõimelist töötasu ja lisatasu tulemustelt
• edukama töötulemuse saamiseks enesetäiendamise võimalusi äri- ja reklaamkingituste valdkonnas
• väga heade tulemuste korral karjäärivõimalust

Lisainfo

• parema töötulemuse saavutamiseks tuleb kindlasti kasuks hea arvuti kasutamise oskus ning ettevõtlusmaastiku tundmine
• kasuks tuleb töökogemus sarnases valdkonnas
• töökoht asub Pirital
• ametisõitudeks ettevõtte auto kasutamise võimalus

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2005

KB Eesti OÜ tegeleb Eesti turul äri- ja reklaamkingituste valmistamise ja müügiga aastast 1994. Meie taust on usaldusväärne - omanikeks on 70 %-ga Soome selle ala turuliider KB-tuote Oy (alustas tegevust aastal 1955) ja 30 %-ga Eesti eraisikud Ivar Kalev ja Karl Loss.

KB-tuote Oy kaudu kuulume rahvusvahelistesse ärikingitusorganisatsioonidesse WAGE (World Advertising Gift Exchange) ja PSI (Präsent Service Institut) - see tagab meile otsekontaktid tootjatehastega, kindlad toimetused, kliendisõbralikud hinnad ja kursisoleku selle ala uusimate suundadega!
Emafirma kaudu kuulume Beltton-Yhtiöt kontserni, mille aktsiad on noteeritud Helsinki börsil. Meie personal koosneb 15-st töötajast (KB-tuote Oy-s on töötajaid 60), käive aastal 2003 oli 13 miljonit krooni.

Pakume äri- ja reklaamkingituste ning firmatekstiili valdkonnas tootevalikut "seinast-seinani", hinnastrateegia prioriteediks on pakkuda klientidele parimat hinna/kvaliteedi suhet - oleme igast tooterühmast jätnud teadlikult välja odavaimad tooted, kuna nende puhul ei ole võimalik tagada piisavat kvaliteeti. Lisaks pakume klientide ideede paremaks elluviimiseks mitmekülgset disainiteenust ja ka omapoolseid disainilahendusi.