Värsked tööpakkumised

Projektijuht-müügiesindaja (Lõuna-Eesti)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 180928

Tööpakkumise number

180928

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on seotud ettevõtte tootevalikus olevate toodete projektipõhise
müügiga. Selleks haldad Sa kliendisuhteid, koostad hinnapakkumisi ja läbi aktiivse müügi jõuad
tellimuslepingute vormistamiseni. Sinu juhtida on kogu protsess. Tundes põhjalikult kogu tootevalikut
ja tehnilisi detaile oled Sa alati valmis pakkuma parimaid lahendusi.

Nõudmised kandidaadile

Sinu sobivuse eelduseks on edukas paariaastane müügikogemus ehitusvaldkonnas ning soov end
antud valdkonnas jätkuvalt tõestada. Sinu trumbiks on väga hea suhtlemisoskus, teadmised ehitusest
ning efektiivne müügitehnikate valdamine. Sa omad vähemalt keskharidust, B-kategooria juhiluba,
valdad väga hästi eesti keelt ning lisaks mõistad ka vene keelt suhtlustasandil. Oskad kasutada
tabelarvutus- ja tekstitöötlusprogramme ning tunned rõõmu tervislikest eluviisidest. Töökoht eeldab
kodukontoris töötamise valmidust.

Pakume Sulle tööd edukas ettevõttes, mille tooteid iseloomustab kõrge kvaliteet. Samuti erialase
arenguga seotud mitmekülgseid väljakutseid, koolitusi, paindlikke töövorme ja professionaalse
meeskonna tuge. Töötasu on mehele vääriline ja koosneb põhipalgast ning boonustasust.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
17. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2009

Standoor Eesti OÜ on garaažiuste, tõstuste, kiirrulluste, voldikuste, kangasuste, laadimissildade, -
tihendite ja -majade tootmise, maaletoomise ning turustamisega tegelev ettevõte. Standoor Eesti OÜ
on tegutsenud üle 10 aasta ning selle ajaga tõusnud oma valdkonnas Eestis üheks juhtivaks
ettevõtteks.