Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #178354

Projektijuht-müügiesindaja

Firma nimi peidetud
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on seotud ettevõtte tootevalikus olevate toodete
projektipõhise turustamisega. Selleks haldad Sa kliendisuhteid, koostad
hinnapakkumisi ja läbi aktiivse müügi jõuad tellimuslepingute vormistamiseni.

Sinu juhtida on kogu protsess. Tundes põhjalikult kogu tootevalikut ja tehnilisi detaile
oled Sa alati valmis pakkuma parimaid lahendusi.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame Sinult tahet erialaliselt areneda ja end harida. Sinu sobivuse kasuks räägib
paariaastane müügikogemus ehitusvaldkonnas ning soov antud valdkonnas ennast
tõestada. Sinu trumbiks on väga hea suhtlemisoskus, teadmised ehitusest ning
efektiivne müügitehnikate valdamine. Sa omad vähemalt keskharidust, B- kat
juhiluba, valdad väga hästi eesti keelt ning lisaks mõistad ka vene keelt
suhtlustasandil. Oskad kasutada tabelarvutus- ja tekstitöötlusprogramme ning
tunned rõõmu tervislikest eluviisidest.

Pakume Sulle tööd ettevõttes, mille tooteid iseloomustab kõrge kvaliteet. Samuti
erialase arenguga seotud mitmekülgseid väljakutseid, koolitusi, paindlikke töövorme
ja professionaalse meeskonna tuge. Töötasu on mehele vääriline ja koosneb
põhipalgast ning boonustasust. Otseloomulikult pakume kaasaegset töökeskkonda
Viimsi kontoris ja ametiautot.

Tööpakkumise number
#178354

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
31. mai 2009
Kuulutus sisestati:
18. mai 2009

Standoor Eesti OÜ on sektsioonuste, kiirrulluste, voldikuste, kangasuste,
laadimissildade, -tihendite ja -majade tootmise, maaletoomise ning turustamisega
tegelev ettevõte. Standoor Eesti OÜ on tegutsenud üle 10 aasta ning selle ajaga
tõusnud oma valdkonnas Eestis üheks juhtivaks ettevõtteks.

Vaata rohkem