Värsked tööpakkumised

Projektijuht müügialal

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 108493

Tööpakkumise number

108493

Töö kirjeldus

Edukas reklaamifirma Valge Kass otsib oma 15- liikmelisse kollektiivi projektijuhti müügialale. Sinu tööks oleks erivevate klientidega suhtlemine, nendele meie firmas pakutavate toodete ja teenuste müük.
Ootame meile tööle inimest, keda huvitab töö reklaamivaldkonnas. Kui suudad töötada moto järgi, et Klient on kuningas, kui oled oma iseloomult järjekindel ja hea suhtleja, siis oled oodatud kandideerima.

Nõudmised kandidaadile

Ootame meie tiimi inimest , kes on hea suhtleja, järjekindel oma tegemistes, kohustundlik, oskab arvestada oma kaastöötajatega jaoskab mõista kliendi vajadusi.

Pakume sõbralikku töökollektiivi, head meeskonna vaimu, töökohta Tartu kesklinnas, konkurentsivõimelist teenimisvõimalust.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
15. mai 2007
Brutopalk:
Alates 10000 kuni 17000 EEK kuus

OÜ Valge Kass tegeleb reklaami tootmisega alates 1992. aastast. Meie tegevusvaldkonnaks on valgus- ja pimereklaamide tootmine, autode disain, reklaamtrükised, firmagraafika ja tootekujundus. Oleme Lõuna-Eesti turul vanimad ja suurimate kogemustega tegijad!