Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #724668

Projektijuht - moodulmajad

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Projektide läbiviimise planeerimine, ajagraafikute koostamine ja nendest kinnipidamise tagamine ning järelevalve.

  • Projektide ettevalmistamine tootmiseks ja ehituseks.

  • Projekti kooskõlastamine tellijaga.

  • Projektide jooksva aruandluse ja  lõpparuannete koostamine

  • Allhankijate valik ja ostutegevused

  • Transpordi korraldamine välisturgudele

  • Protsessi haldamine objekti lepingu algusest garantiiaja lõpuni

Ootused kandidaadile

  • Eelnev projektijuhtimise kogemus

  • Hea eneseväljendus- ja läbirääkimiste oskus

  • Inglise keele oskus kõnes ja kirjas

  • AutoCAD, MSProject jms erialaste programmide tundmine

  • Kasuks tuleb moodulmajadega seonduv varasem töökogemus

  • Valmidus töölähetusteks

  • Süsteemsus ja pingetaluvus

  • Osalemine tootearendusprotsessides

Ettevõte pakub

  • Kaasaegseid töötingimusi

  • Turutingimustel töötasu

  • Kaasalöömist kiiresti kasvavas ettevõttes

Tööpakkumise number
#724668