Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #434074

Projektijuht (lapsehoolduspuhkuse asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

projektide kirjutamine ja juhtimine
Eesti Erametsaliidu igapäevase töö korraldamine
Eesti Erametsalidu PEFC rühmasertifikaadi haldamine ja juhtimine

Ootused kandidaadile

metsanduslik haridus
projektijuhtimise kogemus
avalikkusega suhtlemise oskus
hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
hea suhtlemisoskus, koostöövalmidus ja pingetaluvus
iseseisvus, algatusvõime, otsustamis- ning tegutsemisjulgus

Kasuks tuleb
Isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

vastutusrikast, mitmekesist ja huvitavat tööd
arenemisvõimalust
motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#434074

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2016
Kuulutus sisestati:
3. august 2016

Eesti Erametsaliit on erametsaomanikke nende ühenduste kaudu ühendav ja esindav katusorganisatsioon, mille tegevus on suunatud oma liikmete huvide kaitsele metsa-, keskkonna- ning maaelupoliitikates

Vaata rohkem