Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #744132

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Hinnapakkumiste ja kalkulatsioonide tegemine

  • Projekti juhtimine s.h.ajakavade ja eelarve jälgimine

  • Kliendisuhete hoidmine

  • Osalemine müügiprotsessis (s.h. messide külastamine)

Ootused kandidaadile

  • Praktiline töökogemus masinaehituse valdkonnas

  • Hea CAD-tarkvara valdamine

  • Eesti, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil

  • Iseseisvus, analüüsivõime, pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • Vastutusrikast, huvitavat ja iseseisvat tööd

  • Enesearendamise võimalust

  • Võimalust töötada arenevas ja perspektiivikas ettevõttes

  • Head töötasu, mis on sõltuvuses töö tulemustest (põhitasu + tulemustasu)

Tööpakkumise number
#744132