Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #230104

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rakvere Linnavalitsus võtab teenistusse määratud ajaks koosseisuvälise ametnikuna projektijuhi.

Linnamajandus- ja planeerimisosakonna juurde moodustatud projektijuhi ametikoha põhieesmärgiks on projektide ettevalmistamine, projektijuhtimine, aruandluse koostamine, riigihangete korraldamine, planeerimistegevus, projekteerimis- ja ehitusalase tegevuse sidumine.
Töö sisu:

  • Välisabi projektide ettevalmistamine
  • Välisabiga seonduvate projektide juhtimine, tegevuste korraldamine, aruandlus
  • Projektidega seonduvate riigihangete ettevalmistamine ja korraldamine
  • Projektitegevuste ja ehitustegevuste sidumine
  • Projekteerimistingimuste koostamine, kooskõlastamine ja esitamine
  • Püstitatavate ehitiste ehitusprojektide kontrollimine
  • Osalemine planeerimis-, projekteerimis- ja ehitusalastes tegevustes

Ootused kandidaadile

  • Ehitus- või planeerimisalane kõrgharidus;
  • eelnev vähemalt aastane töö- või koostöökogemus riigi- või kohaliku omavalitsuse asutuses valdkonnaga seotud ametikohal;
  • vastavus avaliku teenistuse seaduse nõuetele;
  • teadmised KOV korraldust ja avalikku haldust reguleerivate õigusaktide osas
  • eesti keele valdamine kõrgtasemel, vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega; soovitavalt inglise keele valdamine kesktasemel;
  • hea arvuti kasutamise oskus (Word tekstitöötlus, Excel tabelarvutus, CAD, töös kasutatavate programmide valdamine, E-post, Internet)
  • hea suulise ja kirjaliku eneseväljendamise oskus, pingetaluvus, enesekehtestamisoskus, algatus- ja otsustusvõime, lojaalsus, kohusetundlikkus, tasakaalukus ja hea suhtlemisoskus.

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
- eneseteostamisvõimalusi.

Lisainfo

Avaldus koos CV-ga ja haridust tõendava dokumendi ärakirjaga esitada Rakvere
Linnavalitsusele aadressil Tallinna tn 5 Rakvere 44306 hiljemalt 13. juuni 2011. a.

Täiendav info: abilinnapea Ain Suurkaev, tel. 322 5822 või 503 2324.

Tööpakkumise number
#230104