Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139438

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

KINEMA tooteportfelli kuuluvate tootede müük ning toodetega seotud projektide juhtimine Lääne- ja Ida-Virumaal.

Ootused kandidaadile

  • eelnev müügitöö kogemus
  • vähemalt keskharidus
  • ausus, korrektus ja täpsus
  • arvuti kasutamisoskus
  • autojuhilubade olemasolu
  • väga hea eesti keele oskus ning vene keele oskus suhtlustasandil
  • võimalus kasutada kodukontorit
  • soovitav varasem ehitussektoris töötamise kogemus

  • mitmekülgset ja liikuvat tööd pidevalt arenevas ettevõttes
  • tugeva meeskonna tuge
  • kaasaegset töökeskonda ja -vahendeid (k.a. ametiautot)
  • konkurentsivõimelist palka (põhipalk + tulemustasu)

Tööpakkumise number
#139438

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2008

Kinema OÜ on asutatud 1993. aastal. Alustasime Taani kontserni Nassau ülestõstetavate sektsioonuste müügi esindamisega Balti riikides. 1996. a. alustasime Eestis Kinema kaubamärgi all ülestõstetavate uste tootmist. Tänaseks päevaks oleme tõusnud suurimaks tõstuste tootjaks ja laadimislahenduste pakkujaks Eestis.

Vaata rohkem