Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #125279

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Välisfirma esindamine Eestis

Ootused kandidaadile

Ehituslik- või Arhitektuurialane kõrgharidus
Hea saksa keele oskus

Ettevõte pakub

Head palka ja suurepärast tööd
Maailma suurimas firmas omas valdkonnas

Tööpakkumise number
#125279

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
25. september 2007

Põhitegevusena tegeleb ITW Grupp OÜ ripplagede müügi ja paigaldusega.
Peale moodullagede paigaldame kips-, võrk-, alumiinium-, restlagesid ning siseseinu
ITW Grupp OÜ toob maale kaubamärke: Knauf-AMF; Sasmox; Lautex;
Esindame: Knauf 'i, Parmet 'i tooteid.

Vaata rohkem