Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 233702

Tööpakkumise number

233702

Töö kirjeldus

Projektijuhina aitad Sa klientidel leida nende “valule” parimad lahendused meie inseneride oskusteabe ja tootmisüksuse pikaajalise praktika põhjal. Selles ametis ei müü Sa valmistoodangut.

Sinu ülesandeks on ettevõtte funktsiooniülese projektimeeskonnaga tagada kvaliteetse toote tähtaegne valmimine.
Sinu igapäevatööks on töö oma kliendikontoga - võtad vastu tellimusi, koostad hinnapakkumisi ning hoiad ja lood kliendisuhteid. Kliendisoovi lahendamisel valid parimad ressursikasutuse võimalused, arvestad ajafaktoriga ja tootmispraktikaga. Jälgid projektiplaani ja annad vahetule juhile regulaarselt ülevaateid oma tööst.

Nõudmised kandidaadile

See töö on sobiv väljakutse Sulle, kui:
• Sul on majandusalane või tehniline kõrgharidus
• oled tulemuslikult juhtinud suurprojekte
• tunned tootmisprotsessi
• Sulle on omane selge ja konkreetne eneseväljendus nii kõnes kui kirjas
• valdad eesti, inglise ja vene keelt ning suhtlustasemel saksa keele oskus tuleks kasuks

Ettevõte pakub

Sind ootab ees:
• asjatundlik ja teotahteline meeskond
• huvitav ja vastutusrikas töö
• võimalus teha koostööd suurte rahvusvaheliste ettevõtetega

Lisainfo

Töö asukohaks on Jõhvi ja Narva

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuli 2011
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Tehnoloogiatööstus, mis rahvusvaheliselt tegutseb Enefit kaubamärgi all, pakub laia valikut konkurentsivõimelisi tehnoloogilisi projektlahendusi energeetika ja tööstuse valdkonnas. Komplekssete tööstusprojektide tervikteenus hõlmab nii projekteerimist ja valmistamist kui ka paigaldatud seadmete hooldust. Peamiselt tegeleme elektrijaamade ja õlitehaste tehnoloogialahenduste arendamisega.