Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #217213

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärk on suurprojektide juhtimine.
Põhilised tööülesanded:

  • olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja uute loomine
  • klientide projektide haldamine
  • hinnapakkumiste tegemine

Ootused kandidaadile

See töö on Sulle sobiv väljakutse, kui:

  • Sul on majandusalane või tehniline kõrgharidus
  • omad suurprojektide juhtimiskogemust ja töökogemust klientidega (müük, kliendihaldus vms)
  • Sul on arvuti kasutamise oskus (Word, Excel)
  • valdad eesti, vene ja inglise keelt (soovitavalt ka saksa keelt)
  • hea pingetaluvus, süsteemsus, hoolsus, täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • pingelist, huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas ettevõttes
  • suurettevõtte hüvesid,
  • motiveerivat palka
  • tänapäevast töökeskkonda

Lisainfo

Töö asukohaks Jõhvi, Narva, Tallinn

Tööpakkumise number
#217213

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Tehnoloogiatööstus AS, tegutseb rahvusvaheliselt Enefiti kaubamärgi all, pakub metalltoodete, energeetika- ja tööstusseadmete valmistajana konkurentsivõimelisi tehnoloogilisi projektlahendusi.

Vaata rohkem