Värsked tööpakkumised

Projektijuht (Ida piirkond)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 234145

Tööpakkumise number

234145

Töö kirjeldus

Eesti ühe suurema elektrivõrkude ehitusettevõtte projektijuhina on Sinu tulevase töö peamisteks ülesanneteks:
• kvaliteetse ja tulemusliku töö organiseerimine oma vastutusalas,
• tööde koordineerimine Virumaal,
• väliselektrivõrkude ja –seadmete ehitusprojektide teostamine,
• projektide täitmiseks vajalike allhangete korraldamine,
• projektieelarvete jälgimine ja juhtimine,
• elektritööde juhtimine,
• tööde dokumenteerimine ja üleandmine tellijale.

Nõudmised kandidaadile

Töö sobib just Sulle, kui:
• omad elektrialast kõrgharidust ning A-pädevust,
• oled edukas ja omad kogemusi nii inimeste kui elektritööde juhtimisel,
• kasuks tuleb ka alajaama elektritööde kogemus,
• Sul on kogemusi tööde planeerimisel, analüüsimisel ja tööplaanide täitmisel,
• mõtled äriliselt ja süsteemselt,
• oled hea läbirääkimisoskusega,
• valdad eesti ja vene keelt, kasuks tuleb inglise keele oskus,
• (võimalusel) otsid tööd oma kogemustega brigaadile.

Ettevõte pakub

Sind ootab ees palju toredat:
• põnev ja vastutusrikas töö Eesti Energia kontserni uues ettevõttes,
• professionaalne ja toetav meeskond,
• töötulemusest ja -panusest sõltuv tasu,
• võimalus isiklikuks arenguks Eesti Energia kontsernis,
• Eesti Energia spordiklubi tegevused ja Eesti Energia töötajate hüvepakett.

Lisainfo

Ootame Sinu CV-d koos kaaskirjaga.

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. august 2011
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2011

Eesti Energia on rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni teeninduseni. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia kontserni Jaeäri valdkonda kuuluva Võrguehituse ASi põhitegevuseks on elektripaigaldiste projekteerimine ja ehitamine. Ettevõte loodi 2009. aasta alguses projekteerimiseettevõtte Elpec ja ehitusettevõtte Elektriteenused liitmisel, et pakkuda elektrivõrgu komplekslahendusi peamiselt Eesti Energia kontserni ettevõtetele.

Otsime Võrguehituse Ida piirkonna meeskonda projektijuhti.